SEPETİM
ürün - 0,00 TL
Ara Toplam: 0,00 TL
Kargo: 0,00 TL
Toplam: 0,00 TL

edirnesabunu.com, üyeleriyle ilgili bilgilerin nasıl kullanıldığı ve paylaşıldığının üyeleri için ne kadar önemli olduğunun sorumluluğu ve bilincindedir.

edirnesabunu.com, web sitesinde yayınlanan ve şu anda okumakta olduğunuz Gizlilik Sözleşmesi adı altındaki bu beyan, gizlilik politikamıza dair açıklamalar içermektedir.

edirnesabunu.com, web sitesini ziyaret etmekle, bu gizlilik beyanında belirtilen uygulamaları kabul etmiş ve bunlara uymayı taahhüt etmiş sayılırsınız.

Kişisel Bilgileriniz, Kişisel Bilgilerinizin Kullanımı & Güvenliği ve Kredi Kartı Güvenliği
edirnesabunu.com, web sitesinde yer alan kayıt formları ve sipariş formları vasıtasıyla adınızı, adresinizi, telefon numaralarınızı kendi bilginiz ve isteğiniz dâhilinde vermenizi talep etmektedir.

edirnesabunu.com, yukarıda sıralanan kişisel bilgilerinizi; web sitesi üzerinden siparişlerinizi almak, ürün ve hizmetlerimizi layıkıyla sunmak, ödemelerinizi gerçekleştirmek, ürün ve hizmetleri hakkında pazarlama amacıyla sizinle irtibata geçmek, bilgilerinizi güncellemek, üyeliğinizi yönetmek,ürün siparişlerinizle ilgili olarak 3. şahısların teknik, lojistik ve benzeri diğer işlevlerini bizim adımıza yerine getirmelerini sağlamak amacıyla kullanmaktadır.

Edirne Sabun San. ile SSL ve SET Güvenlik Protokolleri ile marka ve banka arasındaki veri akışı sırasında bilgiler şifrelenerek aktarılmakta böylelikle bilgilerin başka bir kişinin eline geçmesi durumunda çözülebilmesi (kullanılabilmesi) önlenmektedir. Böylece kart bilgilerinin gizliliği ve alışverişin güvenliği sağlanmaktadır.

Bu sistem sayesinde, edirnesabunu.com sizin kredi kartı bilgilerinizi göremez.

İrtibat Bilgileriniz, İrtibat Bilgilerinizin Kullanımı ve Gizliliği
edirnesabunu.com'u kaydettiğiniz irtibat bilgileriniz, gereken hallerde sizinle sitemizde yaptığınız işlemlerle ilgili olarak temas kurabilmek için kullanılmaktadır.

Yasaların men ettiği durumlar haricinde, isim veya adresiniz Edirne Sabun Sanayi tarafından diğer kurum ve kuruluşlarla paylaşılmayacaktır. Üçüncü bir tarafın kimliğinizin ifşasını talep eden bir mahkeme celbi veya diğer bir yasal evrakı bize iletmesi halinde, Edirne Sabun Sanayi sistemimize kayıtlı güncel adresinizi kullanarak durumu size bildirmek için gerekli tüm çabaları gösterecek; irtibat bilgilerinizin güncel olmamasından veya başka şekillerde size bildirimde bulunamayacak durumda olmaktan dolayı sorumlu tutulmayacaktır.

İflas veya mülkiyetin diğer şekillerde devri halinde irtibat bilgileriniz halefe devredilecektir. Edirnesabunu.com, kamu güvenliğinden sorumlu resmi makamların talep etmesi halinde kişisel bilgilerinizi söz konusu resmi makamlarla paylaşma hakkını saklı tutar.

Bildirim ve Revizyonlar
EDİRNE SABUN SAN. VE TİC.LTD. ŞTİ., idari ve operasyonel açıdan sürekli olarak gelişmekte; kurumsal yapısı çerçevesinde gerekli revizyonları süratle uygulamaya koymaktadır. Gizlilik Sözleşmemiz de bu gelişmeler paralelinde revize edilmektedir. Gizlilik Sözleşmemiz ile ilgili son değişiklikleri görmek için web sitemizi sık sık ziyaret etmenizi öneririz.

Aksi belirtilmediği takdirde, mevcut gizlilik politikamız siz ve hesabınızla ilgili olarak kendi isteğiniz ile sisteme kaydettirdiğiniz bütün bilgiler için geçerlidir.

Bilgilerinizin Güvenliği ve SSL Sertifikası
Siparişinizin tamamlanması aşamasında fatura bilgileriniz ve hesap bilgileriniz gibi size ait mali bilgiler, edirnesabunu.com tarafından aldığınız ürün ve hizmetleri size fatura etmek için kullanılmaktadır. Edirne Sabun Sanayi, önceden vereceğiniz izin olmaksızın size ait mali bilgileri üçüncü şahıs kurum ve kuruluşlarla kesinlikle paylaşmayacaktır.

Edirne Sabun Sanayi, kontrolü altındaki bilgilerin kaybedilmesi, kötüye kullanılması veya tadil edilmesini önleyecek şekilde gerekli güvenlik önlemlerine sahiptir.

Kredi kartı alışverişlerinde 128 bit SSL Güvenlik Sistemi kullanılmaktadır. Böylece kredi kartı işlemi sırasında kart bilgilerinin üçüncü şahıslar tarafından görülebilmesi imkansız kılınmaktadır. Alışverişiniz sırasında bütün dünyada geçerli olan SSL güvenli iletişim protokolünü barındıran edirnesabunu.com adresinde işlem yapılmaktadır.

SSL Güvenlik Protokolü sayesinde sitemize verdiğiniz kredi kartı bilgileriniz şifrelenerek bankaya gönderilir ve bu işlem sırasında bu bilgilere ulaşılması mümkün değildir. Kart numaranızı kesinlikle kimse göremez. Ayrıca, kredi kartı bilgileriniz para transferi işleminde anlaşmalı bankalar sayesinde dünya standardı olan SET protokolünden de geçmektedir.

Siparişiniz ile ilgili soru ve sorunlarınızla ilgili olarak info@edirnesabunu.com e-posta adresinden veya (0284) 236 3137 numaralı telefondan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Garanti ve Ürün İadesi
Siparişi alınan ürünler yedi (7) işgünü içinde kargoya teslim edilir.
Sipariş, üye tarafından belirtilen teslimat adresine teslim edilir.
Kargo paketi teslim alındıktan sonra teslimatçı firmanın görevini yaptığı kabul edilir.

edirnesabunu.com'dan satın aldığınız ürünler tasarım ürünü olduğundan dolayı kişiye özel (sipariş üzerine) hazırlanıp gönderilmektedirler. Bu neden ile ürünün iadesi kabul edilmemektedir. İade koşullarına uyması için, ürünün ‘'ayıplı mal'' sayılması gerekmektedir. Ürünlerde Edirne Sabun San.'den kaynaklanan bir sorun var ise değişim kabul edilir.

Müşteri Memnuniyetine dair hassasiyetimiz ve ilgili yasalar gereği, satın alınan ürün/ler yedi (7) günlük süre içinde neden belirtilerek değişim edilebilir.

Ambalajı açılmış ve/veya kullanılmış ve/veya tahrip edilmiş şekildeki ürünlerin değişimi kabul edilmez.

Ürünün değişim gönderisi düzenlenen fatura nüshaları ile birlikte yapılmalıdır. Değişim için ürün gönderildiğinde faturası da birlikte gönderilir.

İletişim Bilgilerimiz
Sormak istediğiniz konular için aşağıdaki adres bilgilerinden veya belirtilmiş olan telefon numaralarından bizimle iletişime geçebilirsiniz:

EDİRNE SABUN SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.
Adres: YENİ SANAYİ SİTESİ 11/B BLOK No:4-5 EDİRNE
Tel: (0284) 236 3137
E-posta: info@edirnesabunu.com

Diğer Hususlar
edirnesabunu.com sistemine giriş için sizin tarafınızdan tespit edilmiş olan kullanıcı adı ve şifrenizin korunması ve gizliliği, bilgisayarınızın yetkisiz erişime karşı korunması açısından sizin için de büyük bir önem taşımaktadır. Özellikle kamuya açık alanlarda paylaşılan bir bilgisayardan edirnesabunu.com sistemine üyelik bilgilerinizle giriş yaparsanız, sistemden çıkış yaptığınızdan emin olunuz.

EDİRNE SABUN SAN.VE TİC. LTD.ŞTİ. bünyesindeki herhangi bir çalışan, kullanıcı adınızla birlikte girmiş olduğunuz şifrenizi hiç bir şekilde talep etmez, etmeyecektir. Kişisel bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için kullanıcı adı ve şifrenizin korunması amacıyla gerekli önlemleri almaya özen göstermeniz gerekmektedir.

edirnesabunu.com web sitesinde yayınlanan bu gizlilik beyanı, bu sitedeki uygulamalar veya bu sitede yaptığınız işlemlerinizle ilgili herhangi bir nedenle şüphe taşıyor veya kaygı duyuyorsanız, lütfen info@edirnesabunu.com e-posta adresinden veya (0284) 236 3137 numaralı telefondan bizimle iletişime geçiniz.

Bize olan güveniniz için teşekkür ederiz.(Yukarıdaki metinde sözü edilen web sitesi edirnesabunu.com, Edirne Sabun Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti.'nin internet üzerinden satış yapan resmi web sitesidir).